"Güllerin Savaşı" sevenleri ekran başında

"Güllerin Savaşı" sevenleri ekran başında

Güllerin Savaşı bu akşam 21:00 itibariyle Kanal D ekranlarında olacak. Dizi severler şimdiden Gülru ile Hekimoğlu'nun manşet belasından nasıl kurtulacağını merak ediyor.

  • Yazar:
  • E Posta:
  • Telefon:
Yaza damgasını vuran dizilerin başında "Güllerin Savaşı" geliyor. Geçen hafta Mert'in evilik teklifini kabul eden Gülru'nun başı beladan kurtulmuyor. Ablası Yonca'nın Ömer Hekimoğlu'nun yeğeni Taner ile gece kulübünde eğlenmesi ve eve gelmemesi Gülru'yu çileden çıkardı. Ömer Hekimoğlu ile bara ablasını almaya giden Gülru ve Hekimoğlu bir anda kameraların karşısında neye uğradığını şaşırdı. 
Bu haftaki bölümde bu akşam saat 21:00 itibariyle dizi severler ekran başında. Paparazziler tarafından birlikte görüntülenen Gülru ve Ömer, gazetelerin magazin sayfalarına manşet ol. Bu haberi gören Mert resmen ortalığı ayağa kaldırdı.
Paparazzi şokunu atlattıklarını düşünen Gülru ve Ömer’in, Yonca ile Taner’i arama macerası devam ederken, onları birlikte gören Gülfem neye uğradığını şaşırmıştır. Ömer ve Gülru’yu birlikte gördüğü an, gözlerinin önünden gitmek bilmez, Gülfem şimdiye kadar hiç ciddiye almadığı Gülru’ya dikkat kesilir.

Paparazzi konusu Ömer’in düşündüğü gibi atlatılmaz ve ertesi gün Gülru ve Ömer, kendilerini magazin sayfalarını süslerken bulur. Gazete haberi müştemilata ve her iki köşke de bomba gibi düşer. Fakat bomba asıl Mert, gazeteyi gördüğünde patlayacaktır. Okudukları karşısında gözü dönen Mert’in yıkıcı tepkisi Gülru’yu yerle bir ederken, Mert’in hedefinde Ömer vardır.


gülru hekimoğlu güllerin savaşı gülfem kanal d
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti