Mahfi Saf ve Temiz Anadolu Evlatları Vatan İçin Meydanlardaydı
Saf ve Temiz Anadolu Evlatları Vatan İçin Meydanlardaydı
Mahfi
Yazar Profili

Saf ve Temiz Anadolu Evlatları Vatan İçin Meydanlardaydı

Dün, hain darbe girişiminin yıldönümüydü. Saf ve temiz Anadolu evlatları, bu darbe girişiminin yıldönümünde meydanlara inerek hainlere bir kez daha gözdağı verdi. 

Ülkemizi yönetmek isteyen hain eller, emellerine ulaşamayınca ülkemizin tüm kurumlarında palazlanmış olan bir dini örgütü kullanarak devlete isyan ettirmiş ve bu dini örgütün, ülkemizin yönetimini darbe girişimi ile eline geçirmesini sağlayarak ülkemizde idareyi ele almayı hedeflemişlerdir. 

Bu hain ellerin ve hain dini örgütün oyununun Çanakkale'de, Dumlupınar'da, Sakarya'da ve Kurtuluş savaşının birçok cephesinde bu millete yardım eden Allah Teala, deşifre olmasını sağlayarak saf ve mazlum Anadolu insanına yardım etmiş ve hainlerin, emellerine ulaşmasını nasip etmemiştir. 

15 Temmuz darbe girişimi bizim için birçok dersler içermektedir. Bu darbe girişimi, her an uyanık olmamız gerektiğini, dini örgütte safça inanarak peşinden gitmememiz ve arka planlarında neyi hedeflediklerini anlamamız gerektiğini, devletin kurumlarında dini ya da diğer grupların kadrolaşmasının önüne geçilmesi gerektiğini, millet olarak sadece 15 Temmuz darbe girişimi ve benzeri olaylarda değil, her an birlik ve bütünlük içerisinde olmamız gerektiğini bizlere gösteriyor.

15 Temmuz darbe girişimi, saf ve temiz Anadolu evlatlarının tertemiz vatan sevgisi ve köklü İslam inancı ile önlenmiştir. Allah, hainlere bir daha böyle fırsatlar nasip etmesin. Milletimize böyle acılar yaşatmasın. 

Allah, bu vatan için kanlarını toprağa akıtan tüm şehitlerimize rahmet eylesin. Tüm gazilerimizin yar ve yardımcısı olsun. 

Son söz olarak Anadolu Türk diyarıdır. Allah'ın izniyle kıyamete kadar öyle kalacaktır. 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti