Mahfi FETÖ Darbe Girişiminde Asıl Hedef Cemaat Yapılanmaları mı?
FETÖ Darbe Girişiminde Asıl Hedef Cemaat Yapılanmaları mı?
Mahfi
Yazar Profili

FETÖ Darbe Girişiminde Asıl Hedef Cemaat Yapılanmaları mı?

Türk Milleti, değil bir insana bir hayvana dahi zulüm edemeyecek kadar merhametli bir millettir. Türk milletinin daimi düşmanları olan Hristiyan ve Yahudiler ise bunun farkında olduklarından dolayı bizlerdeki merhamet duygusunu bizlere karşı koz olarak kullanmakta ve bizi merhametimizle öldürmektedir. 
 
Ülkemizde yaşanan 15 Temmuz kanlı darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ terör örgütü, milletin hem dini hem de merhamet duygularını sömürerek ülkemizin tüm kurumlarında on yıllarca palazlanmış ve en sonunda da devletimizin birliğini, beraberliğini ve dirliğini hedef alarak halkımızın üzerine kurşun yağdırmış, meclisimizi bombalamış ve özel harekat polislerimizi üzerine attığı bomba ile küle çevirmişlerdir. Bu kanlı darbe girişimini ise FETÖ terör örgütünün tek başına gerçekleştirdiğini düşünmek, ABD'nin, İsrail'in ve Batı'nın verdiği desteği görmezlikten gelmek çok büyük yanılgıdır. 
 
Milletimizin en zor zamanlarında milletimize doğru istikameti bugüne kadar cemaat yapılanmaları göstermiş ve cemaat yapılanmaları sayesinde milletimiz, doğru istikametten hiç şaşmamıştır. Bunu fark eden ABD, Batı ve Siyonist yapı, FETÖ terör örgütünün lideri Fetullah Gülen ile yaklaşık yarım asırlık bir planın altına imza atmış ve cemaat yapılanması adı altında ülkemizin dört bir köşesinden Türki Cumhuriyetlere, Afrika'dan Avrupa'ya kadar palazlanarak ülkemize düşman insanlar yetiştirmeyi hedeflemişlerdir. Ancak zalimin bir planı varsa Allah'ında bir planı vardır. Allah, İslam'ın kılıcı olan bu necip milleti, bu zalimlerin eline bırakmamış ve planlarını aşikar ederek İslam'ın kılıcını bu zalimlerin üzerine milletimiz vasıtasıyla indirerek bu hain oyunu bozmuştur. 
 
FETÖ terör örgütünün ülkemizde yaptığı kanlı darbe girişimi başarısız olmuştur ama gözden kaçırdığımız önemli bir nokta var. Bu kanlı darbe girişimi sonrasında ülkemizdeki insanların cemaat yapılanmalarına olan güveni sarsıldığından dolayı evlatlarını dininde ve dirayetinde olan cemaatlere göndermemektedirler. Cemaat yapılanmaları bu hususla ilgili çalışmalar yapmadığı sürece ülkemizdeki cemaat yapılanmaları 15-20 yıl gibi kısa bir süre içerisinde eriyip gidecek ve ABD, Batı ve Siyonist güçler, asıl amaçlarına o zaman varacaklardır. Çünkü onların FETÖ terör örgütü ile ulaşmak istedikleri asıl hedef milletimizin zor zamanlarında milletimize doğru istikameti göstererek yanlış yollara sapmalarını engelleyen cemaat yapılanmalarının yok edilmesidir. 
 
Kurtlar Vadisi Kuzey Irak'ta ABD, Batı ve Siyonist güçlerle işbirliği yapmış Kürt liderin dahi cemaat liderinin öldürülmesine karşı çıktığı sahneyi çok iyi idrak etmek gerekir.    
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti