Mahfi Yok Edilen İnsanlık
Yok Edilen İnsanlık
Mahfi
Yazar Profili

Yok Edilen İnsanlık

İnsanlar, ele ele vermişler insanlığı yok etmeye çalışıyorlar. Oysa insanlar, o yok etmeye çalıştıkları insanlığın bir gün kendilerine lazım olabileceğinin farkında olsalardı yine aynı mücadeleyi verirler miydi? 
 
Dünyada iyiliği yaymak için yapılan bütün eylemler yarı yolda kalırken, kötülüğün yayılması için yapılan eylemler neden dağları aşıyor?
 
Bugün insanlığın kalemini kıranların, çocuklarımızın kaderine etki ettiğinin ve onların geleceklerini mahvettiğinin farkında mıyız? 
 
Farkındaysak bu tiplerle mücadele etmek yerine neden boyun eğiyoruz? 
 
Vicdanlarımız, bunun gibi birçok soruyla bizleri yargılıyor ama bizler, vicdanlarımızın sesine kulak vermediğimiz için bu yargılamadan haberimiz yoktur. İnsanlığın kalemini kıran ve insanlığın beyin ölümünü gerçekleştiren Amerika ve İsrail gibi Siyonizm puştu devletlerle mücadeleyi göze alamadığımız ve kırdıkları o insanlık kalemini onların gözlerine sokamadığımız sürece Ortadoğu'ya asla huzur gelmeyecek ve çocuk kanları akmaya devam edecektir. 
 
Kağıdı kıymetli kılan kalem, kirlenmiş dünyamızı da temizleyecek yegane araçtır. Bugün bu Siyonizm uşaklarıyla mücadele etmek ve seslerini tekrar kesmek istiyorsak kalemi tekrar elimize alarak ilimde ve bilimde dünyaya nam salan insanları yetiştirmeliyiz. 
 
Dünya yiğitliği ve güzelliği Hilalden, kahpeliği ve çirkinliği ise Hacdan öğrenmiştir. Bugün kalem Hacın elinde olduğu içinde dünya kahpe ve dünya çirkindir. Hilale düşen ise Hacın elindeki o kalemi kırarak, kendi kaleminin dünyada hüküm sürmesi için mücadele etmektir. 
 
Gazamız mübarek olsun…
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti