Mahfi ABD ve Ortadoğu'da Huzur
ABD ve Ortadoğu'da Huzur
Mahfi
Yazar Profili

ABD ve Ortadoğu'da Huzur

Bazı insanlar vardır. Çevresindekilerin huzurlu ortamını bozarak huzur bulmaya çalışır. ABD'nin izlemiş olduğu Ortadoğu politikası da aynen buna benziyor. On binlerce kilometre öteden gelerek Ortadoğu ülkelerinin huzurunu kaçırıp, kendisine huzur ve yaşam ortamı yaratmaya çalışıyor. 

ABD, Ortadoğu'da kendisine huzur ve yaşam ortamı yaratmaya çalışırken dünyadaki en büyük ekonomik kaynaklar olan yeraltı zenginliklerine, petrole ve suya da konmaya çalışıyor. Ortadoğu halkı ise ABD'nin bu emellerinin neticesini kanıyla ödüyor. ABD, emellerine ulaşmak için çocuk, yaşlı ve kadın demeden herkesi katlediyor. 

Şu ABD Başkanı Trump, Beyaz Saraydaki bir toplantıda 'İğrenç ülkelerden geliyorlar' lafını etmiş ya asıl iğrenç olan kendisi ve kendi halkı. 

En başta iğrenç ülkeler diye tabir ettiği ülkelerde yaşayan insanlar, çocukları severken kendisi çocukların katledilmesi için talimat üstüne talimat yağdırıyor. 

O iğrenç ülkeler diye tabir ettiği ülkelerde yaşayan insanlar, kadınları ve yaşlıları baş tacı ederken kendisi kadınların ve yaşlıların katledilmesi için talimat üstüne talimat veriyor. 

Amerika'nın zengin şımarık veledi Trump, şunu çok iyi bil ki asıl iğrenç, çocuk katili olan sen ve senin halkın. 

İğrenç olan o halkınla beraber Afrikalıların kanını eme eme bitirdiniz. Şimdi sıra Ortadoğu'ya mı geldi? Sen ve kan emici, çocuk katili o iğrenç halkın Ortadoğu topraklarında olduğu sürece Ortadoğu halkı huzur nedir bilmeyecek? 

Sakın ola Ortadoğu'da oluşturduğunuz o terörist gruplarla ya da paralı askerlerinle Türk'ün kapısını çalma. O kapıyı çalarsan sen ve o iğrenç halkın,

Türk'ün kudretli tokadıyla beraber ananızın örekesini görürsünüz.  

Hadi sıkıyosa gel. 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti