Mahfi Sorumsuz
Sorumsuz
Mahfi
Yazar Profili

Sorumsuz

Mehmetçiğimiz tarafından hemen sınırımızda yer alan Afrin'e operasyon başlatıldı. Bu operasyon, birileri tarafından sorumsuzca eleştiriliyor. Sorumsuzca dememin sebebi ise bu operasyonu AKP hükümeti gerçekleştiriyor diye eleştirmeleridir. 

Öncelikle şunu çok iyi bilmek gerekir ki bu operasyon, yapılması şart bir operasyondur. 

Neden mi?

Çünkü sınırımıza 30 bin teröristi dayayan ABD, ülkemizin Güneydoğusunu da içine alacak şekilde Büyük Ortadoğu Projesini gerçekleştirip İsrail denen lanet Yahudi devletine güvenli bir koridor oluşturmanın ve İsrail Devletini denize ulaştırmanın peşinde. Bugün Afrin'e ses çıkarmayan Türkiye, yarın tokmağı kafasına yediği zaman teslim olmaktan başka çare bulamayacaktı. Bu yüzden Afrin operasyonu için yılanın kafasını küçükken ezme operasyonu denilebilir. 
Bizler, millet olmanın bilinciyle 15 Temmuz gecesi nasıl birlik içerisinde olup, tek yürek olarak darbe girişimini engellediysek bugünde aynı bilinç içerisinde Mehmetçiğimizin ve devletimizin yanında yer alarak gerekli desteği devletimize vermemiz gerektiği gibi ordumuza da milletinin yanında olduğunu hissettirip morallerini yüksek tutmamız gerekir.

Afrin, bir AKP, CHP, MHP ya da İYİ Parti meselesi değildir. Afrin, devlet meselesidir. Memleket meselesidir. Hatta vatan toprağında birliği ve bütünlüğü koruma meselesidir. Bu nedenle sorumsuzca yapılan eleştirileri elimizin kenarıyla bir tarafa itip, milletçe tek yürek ve tek akıl olarak hareket etmemiz, ordumuzun muzaffer olması için Rabbimize bolca dua etmemiz gerekir. 

Ordumuz, soğuk kış şartlarında vatanımızın birliği ve bütünlüğü için sınır ötesinde terörist unsurlar ile çarpışırken sıcak mekanlarda oturup bu operasyonu AKP yapıyor diye eleştirmek sorumsuzluktan da öte vatan hainliği olur. 

Herkes, büyük bir sorumluluk içerisinde operasyonun adı gibi birbirine zeytin dalı uzatmalı, el ele verip kenetlenerek ordumuzun galip gelmesi için duacı olmalıdır. Düşmana vereceğimiz en iyi göz dağı da bu olur. 

Haydi 80 milyon, haydi Türki Cumhuriyetler ve haydi dünyanın neresinde bir Türk varsa el ele verelim ve kenetlenelim. Birliğimizle düşmana meydan okuyalım. 

Allah, askerimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah, ordumuzu muzaffer eylesin.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti