Filiz ÖZMEN ÇAKMAK Gidenlere Selam Olsun
Gidenlere Selam Olsun
Filiz ÖZMEN ÇAKMAK
Yazar Profili

Gidenlere Selam Olsun

Anladım ki hayat oyunmuş.

Gidenleriyle kalanlarıyla yalanıyla dolanıyla seveniyle nefret edeniyle hayat bir oyunmuş.

Herkese inanmak kucak açmak sarmak sevmek istemek suçmuş.Bencil olamadım olmalıydım aslında .Saçımı okşayacak bir el içindi tüm kavgam. Sevilmek istedim hepsi bu.

Çok sustum.

Oysavır vır vır konuşur, herkese laf yetiştirirdim eskiden. Belki de susmayı öğrenmek lazımdı.. Öğretti hayat..Evliliğin boyunca sus sevilmeyi bekle köşeye sin.. Geçecek de. gececeği yoksa geçmiyor .. Yara alman gerekiyorsa alıverip hooopp oturuyorsun elden bişey gelmiyor sinmekde en büyük imtihanın oluyor.

Olsun ben inanıyorum güzel günler gelecek biliyorum ..Bu devran böyle dönmez.. Hayatı seviyorum gülmeyi eğlenmeyi sevmeyi sevilmeyi ... Yine severim yine sevilirim hayat bu ..! Bitmedi ya .. Ölmedik ya ..!

Artık gerçek dostların arkadasların kardeşlerin yanımda olanların kıymetini bilme zamanı ..Gülen yüzlerin sıcak kalplerin zamanı ....

Şimdi biraz daha büyüdüm. Kendimden hiç olmadığım kadar eminim. Huzurluyum. Umut doluyum. Yeniden başlıyor gibiyim. Sevgi doluyum ama başkası tarafından sevilmeye muhtaç değilim. Ve sabretmeyi, karşındakini düşünmeyi, korumayı, sevmeyi öğrenme zamanı ..

Düşenin dostu olmaz doğru..
Su akar yatağını bulur doğru.
Tanrım, beni dostlarıma karşı koru, kendimi düşmanlarıma karşı korurum doğru.
Hiç ellerin taşı bana değmez, ille bir arkadaşımın gülü yaralar beni doğru.
Hepinize EYVALLAH ..! 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti