Survivor 2017 15 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Canlı Anlatım! Survivor 2017 15 Haziran Kim Elendi?

Survivor 2017 15 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Canlı Anlatım! Survivor 2017 15 Haziran Kim Elendi?

Survivor 2017 15 Haziran Dokunulmazlık Oyunu biraz sonra başlayacak. Daha önce sembol oyununda dokunulmaz olan Sema ve dün oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Ogeday bugün oynamayacak. Survivor 2017 artık bireysele döndüğü için bugün herkes kendisi için yarışacak. Peki, Survivor 2017 15 Haziran dokunulmazlığı kim kazanacak? Survivor 2017 15 Haziran Eleme Adayları kimler olacak?

Survivor 2017 15 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Canlı Anlatım! Survivor 2017 15 Haziran Kim Elendi?
Survivor 2017 15 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Canlı Anlatım! Survivor 2017 15 Haziran Kim Elendi?

Survivor 2017 15 Haziran Dokunulmazlık Oyunu biraz sonra başlayacak. Daha önce sembol oyununda dokunulmaz olan Sema ve dün oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Ogeday bugün oynamayacak. Survivor 2017 artık bireysele döndüğü için bugün herkes kendisi için yarışacak. Peki, Survivor 2017 15 Haziran dokunulmazlığı kim kazancak? Survivor 2017 15 Haziran Eleme Adayları kimler olacak?

Survivor 2017 15 Haziran dokunulmazlığı kim kazandı sorusu final haftasında oldukça önemli hale geldi. Bütün yarışmacılar dokunulmaz olmak ve eleme potasına girmemek için yarışıyor. Dün oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Ogeday kazanmıştı. Bugün yeni bir oyun daha oynanacak ve kazanan isim yine dokunulmaz olacak. Daha önce Kıbrıs sembol finali oyununu kazanan Sema ve dün dokunulmaz olan Ogeday bugün yarışmayacak. Sabriye, Berna, İlhan Mansız, Serhat Akın ve Adem bugün dokunulmaz olmak için mücadele edecek. Kadın ve erkek yarışmacılar bugün birbirleri ile de yarışacak. 

SURVİVOR 2017 15 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU CANLI ANLATIM
Her yarışmacının 5 hakkı var ve kaybettikçe bu haklar düşecek. İlk mücadele İlhan Mansız ve Adem arasında. Adem kazandı ve İlhan Mansız 4 hakka düştü. 

Şimdi Berna ve Serhat Akın karşı karşıya. Berna atışlarda durumu 2 – 2 yaptı ama kazanan Serhat Akın oldu. Berna’nın hakkı 4’e düştü. 
Şimdi Sabriye ve İlhan Mansız karşı karşıya. Sabriye geriden gelmesine rağmen İlhan Mansız atamayınca kazandı. İlhan Mansız’ın 3 hakkı kaldı. 
Şimdi Serhat Akın ve Adem karşı karşıya. İki yarışmacı da atışlarda çok hızlıydı ve kazanan Adem oldu. Adem’in 5 Serhat Akın’ın 4 hakkı var. 
Berna ve Sabriye mücadelesi. Yine Sabriye geride kaldı ve bu defa Berna kazandı. Sabriye’nin de Berna’nın da 4 hakkı kaldı. 
Şimdi Serhat Akın ve İlhan Mansız karşı karşıya. Kazanan Serhat Akın oldu ve İlhan Mansız’ın hakkı 2’ye düştü. Serhat Akın’ın 4 hakkı var. 
Şimdi Berna ve Adem karşı karşıya. Adem parkurda düştü ama atışlarda Adem çok iyiydi. Adem’in 5 Berna’nın 3 hakkı var. 

Şimdi Sabriye ve Berna karşı karşıya. Sabriye’nin 2 Berna’nın ise 1 hakkı kaldı. Berna kazandı ve ikisinin de birer hakkı kaldı. 

Adem ve Serhat mücadelesi. Serhat Akın kazandı ve iki yarışmacının da 4’er hakkı kaldı. 


Şimdi Sabriye ve İlhan Mansız karşı karşıya. İki yarışmacının da birer hakkı var ve kaybeden oyun dışında kalacak. Sabriye kazandı ve İlhan Mansız oyun dışında kaldı. 

Şimdi Berna ve Adem karşı karşıya. Berna’nın 1 Adem’in ise 4 hakkı var. Adem kazanırsa Berna elenecek. Adem kazandı ve Berna elendi. 

Oyunda şu an Adem 4, Serhat Akın 4 ve Sabriye 1 Hakla devam ediyor. 

Oyunda sadece Adem ve Serhat Akın kaldı. Bu iki isimden biri dokunulmaz olacak. Adem kazandı ve Adem’in 4 Serhat Akın’ın 2 hakkı kaldı. 
Adem ve Serhat Akın mücadelesinde kazanan Adem oldu. 

SURVİVOR 2017 15 HAZİRAN ELEME ADAYLARI
Eleme nasıl olacak sorusunun yanıtını merak edenler için açıklayalım. Ada konseyinde herkes isim yazacak ve bir eleme adayı bu şekilde belirlenecek. İkinci ismi ilk dokunulmaz olan Ogeday söyleyecek. Üçüncü eleme adayını da Adem söyleyecek ve Survivor 2017 15 Haziran eleme adayları belirlenecek. 3 yarışmacı arasından en az oyu alan yarışmacı adaya bu akşam veda edecek. 

Survivor 2017'de eleme adayları belli oldu. Sabriye, Berna ve İlhan Mansız eleme adayı. Bu üç yarışmacı arasından en az oyu alan isim bu akşam adaya veda edecek. 

SURVİVOR 2017 15 HAZİRAN KİM ELENDİ?

Survivor 2017 15 Haziran kim elendi sorusu yanıt buldu. Büyük SMS sonuçlarına göre Serhat Akın, Sabriye ve Berna arasından en az oyu alarak adaya veda eden isim Berna Keklikler oldu. 

Survivor 2017 15 Haziran Kim Elendi Survivor 2017 15 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Survivor 2017 15 Haziran Eleme Adayları Survivor 2017 15 Haziran dokunulmazlığı kim kazandı survivor 15 haziran 2017 survivor 2017 final ne zam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trump’a Tokat Gibi Kudüs Göndermesi! Haluk Levent Diyarbakır’ı Filistin Parçasıyla Salladı
Trump’a Tokat Gibi Kudüs Göndermesi! Haluk Levent Diyarbakır’ı Filistin Parçasıyla Salladı
O İsim Tanıdık Çıktı! Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Bakın Nasıl Tanışmış
O İsim Tanıdık Çıktı! Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Bakın Nasıl Tanışmış