Yusuf Erdoğan’ın Psikolojisi Bozuldu

Yusuf Erdoğan’ın Psikolojisi Bozuldu

Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan için babası Dursun Erdoğan’dan flaş açıklamalar geldi. Lig maçlarında oynanan son haftalarda kadroya alınmadığı için kulübe siten eden Erdoğan, "Yusuf’un psikolojisi bozuldu, çocuk hayata küstü. İki haftadır kadroya almıyorsun, demek ki kafanda silmişsin. Şu bilinsin ki Yusuf altyapıdan gelmemiş olsaydı kimse onu kesemezdi" dedi.

Yusuf Erdoğan’ın Psikolojisi Bozuldu
Yusuf Erdoğan’ın Psikolojisi Bozuldu

Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan için babası Dursun Erdoğan’dan flaş açıklamalar geldi. Lig maçlarında oynanan son haftalarda kadroya alınmadığı için kulübe siten eden Erdoğan,  "Yusuf’un psikolojisi bozuldu, çocuk hayata küstü. İki haftadır kadroya almıyorsun, demek ki kafanda silmişsin. Şu bilinsin ki Yusuf altyapıdan gelmemiş olsaydı kimse onu kesemezdi" dedi.

Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan’ın babası Dursun Erdoğan’dan flaş açıklamalar geldi. Oğlunun son haftalarda oynatılmamasından dolayı oldukça şikayetçi olan Dursun Erdoğan ayrıca da, "Yusuf’un psikolojisi bozuldu, çocuk hayata küstü. İki haftadır kadroya almıyorsun, demek ki kafanda silmişsin. Şu bilinsin ki Yusuf altyapıdan gelmemiş olsaydı kimse onu kesemezdi" dedi.

İşte Yusuf Erdoğan’ın babasının açıklamaları:

"Yusuf'un son iki maçta kadroya alınmamasının tek izahı var: Yusuf, Trabzonspor’da saf dışı bırakılıyor, gönderilmeye çalışılıyor. Yarın Yusuf Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray veya yurt dışına gittiği zaman seyircinin 'para için gitti' diyerek küfretmesini istemem. Yusuf kurban edildi. Para veya başka bir kulüp için gitmiyor. Yusuf’un değeri düşürülmeye çalışılıyor. Yusuf saf dışı bırakıldı. Oynamaya çalıştığı dönemlerde bile oynatılmadı. Bizim üzüntümüz bu başka bir şey değil.

EN ÇOK MÜCADELE EDEN YUSUF

Ben yıllarca Trabzon’da görev yaptım. Biz Trabzon’u benimsedik, Trabzonsporlu olduk, Trabzon’da kendimize geldik. Devam etmek istiyorduk ama burada oyunlar oynanıyor. Yusuf’u geçmişte Lazio, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray istedi ama ben Trabzonspor’da oynuyor diye izin vermedim. Şu an kulüpten en az parayı alan Yusuf’tur. En çok mücadele eden de Yusuf’tur.

YUSUF’U HİÇBİR OYUNCU KESEMEDİ

Bundan önceki dönemlerde birçok oyuncuyu getirdiler Yusuf’u kesmek için ama başaramadılar, hep Yusuf oynadı. Orta sahada oynadı, sağ açıkta oynadı, sol bekte oynadı, sol açıkta oynadı, yeri geldi forvet oynadı, bir tek kalede oynamadı.

HİÇ PARA KONUŞMADIK

Biz Trabzonspor ile hiç para konuşmadık. Kendileri ne demişse onu yaptık. Bizim tek hayalimiz Trabzon’da kalması ve burada top oynamasıydı. En son dönemde bazı olaylar yaşandı ve ayrılmayı düşündü oğlum. Ama Ersun hoca geldi, Yusuf’un gitmemesi için çok uğraştı. 'Seni bırakmam, sen benim evladımsın' dedi. O zaman milyon eurolara transfer yapacaktı ama sırf top oynamak için Trabzon’da kaldı. Sezona da iyi motive olmuştu. İlk yarıdaki performansı da ortada zaten.

PSİKOLOJİSİ BOZULDU

Yusuf’u önceki haftalarda 89. dakikaya kadar ısınmaya dahi kaldırmıyorsun, sonra ısınmaya gönderirken de beşinci oyuncu olarak gönderiyorsun. Bu çocuktan nasıl başarı bekliyorsun ki, kendini nasıl motive edecek maça? Yusuf’un psikolojisi bozuldu, çocuk hayata küstü. İki haftadır kadroya almıyorsun, demek ki kafanda silmişsin. Şu bilinsin ki Yusuf altyapıdan gelmemiş olsaydı kimse onu kesemezdi. Şimdi onu örnek alan çocukların bile kafasında gelecekle ilgili sorular oluşmaya başlayacak" 

 

Yusuf Erdoğan Trabzonspor Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş Ersun Yanal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şile’de Vahşi Cinayet! Ünlü Yönetmen Başı Beyzbol Sopasıyla Ezilerek Öldürüldü
Şile’de Vahşi Cinayet! Ünlü Yönetmen Başı Beyzbol Sopasıyla Ezilerek Öldürüldü
Yemekteyiz 11 Aralık 2017 Yeni Yarışmacıları Kimler? Yemekteyiz 11.12.2017 Son Bölümde Neler Oldu?
Yemekteyiz 11 Aralık 2017 Yeni Yarışmacıları Kimler? Yemekteyiz 11.12.2017 Son Bölümde Neler Oldu?