Mahfi Aynı Sevdada Buluşmak
Aynı Sevdada Buluşmak
Mahfi
Yazar Profili

Aynı Sevdada Buluşmak

Bugün dünya kan gölüyse baş sorumlusu Amerika'dır. 

Bugün dünyada çocuklar ölüyorsa baş sorumlusu Amerika'dır. 

Bugün gözlerdeki yaş kurumuyorsa ve analar ağlıyorsa baş sorumlusu Amerika'dır. 

Bugün dünyada soysuzluk hüküm sürüyorsa, insanların ekmeğine kan doğranıyorsa, kurulan cümleler şiddet içeriyorsa bunun baş sorumlusu Amerika'dır. 

Dünya çocukları bugün tedirgin yetişiyorsa, insanlık her geçen gün kan kaybediyorsa, insanların yüzlerinde tebessüm, gözlerinde yaşam sevinci yok olmuşsa bunun baş sorumlusu Amerika'dır. 

Amerika tarafından dünya insanlarına yapılan bu zulmün sona ermesi için aynı sevdada buluşarak mücadele etmek gerekiyor. Aynı yola baş koyanların ayak izleri tarihe öyle bir kazanır ki kader dahi o ayak izlerini silmekten imtina eder.  

Bugün Amerika'nın rayından çıkardığı insanlığı tekrar rayına sokmak için bu zulme boyun eğmeden inançla mücadele etmeliyiz.

Bugün Amerika, sinsice ülkeleri savaşın içerisine çekip insanların ellerine silah tutuşturmaya çalışarak silah tüccarlarının hizmetkarlığını yaparken, aynı sevda da buluşan ve aynı yola baş koyan bizler ise insanların eline silah tutuşturmaya çalışanlara inat kalem tutuşturmaya çalışmalıyız. 

Amerika'nın kan kokuttuğu dünyayı tekrar gül kokutmanın yolu kalemden geçmektedir. Bizler, elimize kalemi tekrar aldığımız gün dünyaya zulmeden Amerika'nın ocağına ebediyen incir ağacı dikilecek. 

Bugün Amerikan zulmüyle mücadele yerine boyun eğmeyi tercih edersek çocuklarımıza aşılamaya çalıştığımız vatan sevgisi tutmaz. Çünkü söylediklerimizle davranışlarımızın uyuşan yanı yoktur.  

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Diriliş Ertuğrul İlk Sırada!
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti
Ferhat Göçer Basın Toplantısını İptal Etti